bilgi@seo.org.tr
Duyuru Detay »

Basna ve Kamuyouna nemle Duyurulur!

 Basna ve Kamuyouna Önemle Duyurulur! Ülkemiz için tehdit oluturan Suriye’nin Afrin bölgesine; Türk Silahl Kuvvetleri, 20 Ocak 2018 itibari ile huzur ve barn tesisi, snr güvenliimiz ve o bölge insannn kendi topraklarnda güven içinde yaamas maksadyla “ZEYTN DALI” harekâtn balatmtr.

u bilinmelidir ki, hiçbir ey Devletimizin bekasndan, huzur ve güvenlii davasndan büyük ve üstün deildir.

Afrin; geçen yl oldu bittiye getirilerek PYD-YPG tarafndan bir kurun dahi atlmadan kontrol altna alnm ve ülkemize yönelik bölücü terör örgütlerinin tehditleri artarak devam etmitir.

Zeytin Dal Harekât ile Türk Silahl Kuvvetleri Afrin’de hainlerin ve onlarn ibirlikçilerine müdahale etmi ve müdahaleye devam etmektedir. Türkiye artk tüm dünyann dikkatini Afrin’e çekmeyi baarmtr.

20. Bölge Sakarya Eczac Odas olarak ülkemiz ve bölge corafyas huzur ve bara kavuuncaya dek, ülkemiz içindeki bütün Sivil Toplum Kurulularn ve meslek örgütlerini devletimizin yannda olmaya davet ediyoruz…

Dualarmzla ve bütün gönlümüzle ülkemizin ve kahraman askerlerimizin yanndayz. Devletimizin terör operasyonlar için alm olduu bütün kararlar desteklediimizi beyan ediyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliinde gerçekletirilen Kurtulu Savandan bu yana ülkemiz için canlarn hiçe sayan Aziz ehitlerimizi BR KEZ DAHA MNNETLE ANARKEN Afrin’ de yaplmakta olan Zeytin Dal Harekat’nda ehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, bata acl aileleri olmak üzere tüm ulusumuza SABIRLAR, yaral askerlerimize ise acil ifalar diliyoruz.

2018-02-07 21:43:14